UNITED STATES BANKRUPTCY COURT
Eastern District of Kentucky
341 Court Calendar for 04/10/2017 at Ashland

12:00 PM 17-10051   Meagon G. Kouns Represented by Conley, Christopher A
   17-10052   Vincent Kelley
Melissa Kelley
Represented by Thomas, Elizabeth Opell
   17-10053   Johnie Earl Gambill
Mary Ellen Gambill
Represented by Belhasen, Franklen K
   17-10054   Teresa M Carter Represented by Wisecup, Matthew A
12:30 PM 17-10056   Sharon R. Smith Represented by Adams, Roger Toyray
   17-10057   David M. Adkins
Linda L. Adkins
Represented by Blackburn, Bruce E
   17-10059   Chad Everett Shepherd Represented by Haynes, MaLenda S
   17-10061   Scottie Juniper
Tammy M Juniper
Represented by Matthews, Will Jared
02:00 PM 17-10058   Khristian Lynn Rice Represented by Blackburn, Bruce E
   17-10060   Franklin Ray Ratliff
Susan Renee Ratliff
Represented by Haynes, MaLenda S
   17-10063   Eric Shane Cook Represented by Blackburn, Bruce E
   17-10065   Timothy J Byrne Represented by Augsback, Scott D
02:30 PM 17-10064   Ruby Dheel Represented by Bailey, Don A.
   17-10066   Diana L. Caudill Represented by Blackburn, Bruce E
   17-10067   Christopher Shane Lewis
Sydonna Ann Lewis
Represented by Baker, Delores Woods
   17-10070   Nyoka Adkins Represented by Thomas, Elizabeth Opell
03:00 PM 17-10071   Thomas L Henderson
Connie L Henderson
Represented by Wisecup, Matthew A
   17-10072   Beth L Angell Represented by Holmes, Elaina L.
   17-10073   Dwayne S. Foster
Jenny R. Foster
Represented by Adams, Roger Toyray
   17-10075   Bonnie Ginn Represented by Blackburn, Bruce E
03:30 PM 16-10225   Katherine Maria Fuller Represented by Holmes, Elaina L.
   17-10074   Jonathan C. Plummer Represented by Adams, Roger Toyray
   17-10078   Dustin Lowell Stephens
Ashly Nicole Stephens
Represented by Wolff, Benjamin N
   17-10079   BES, L.L.C. Represented by Irving, James R.
   17-10080   Advanced TENORM Services L.L.C. Represented by Irving, James R.
   17-50460   Cory David Hoskins Represented by Irving, James R.